ETHERNET SWITCH VE RÖLE MODÜLLERİ
ÜRÜN KODU AÇIKLAMA KESİT PAKET
ENDÜSTRİYEL ETHERNET SWİTCH, 852 - 10X VE 852- -110X SERİSİ IP30, yedekli besleme ve arıza kontağına sahipti
289 - 172 ETHERNET arabirim modülü RJ-45 bağlantı, ray montaj - 1
289 - 175 ETHERNET arabirim modülü RJ-45 bağlantı, ekranlama modülü bağlantı opsiyonlu (790 serisi), ray montaj - 1
289 - 176 ETHERNET arabirim modülü Y-Conjack-22 bağlantı, ray montaj - 1
289 - 177 ETHERNET arabirim modülü Y-Conjack-22 cross -over bağlantı, ray montaj - 1
289 - 178 ETHERNET arabirim modülü Y-Conjack-22 bağlantı, ekranlama modülü bağlantı opsiyonlu (790 serisi), ray montaj - 1
289 - 195 RJ-45 Cat 6 ray tipi arabirim modülü - 1
252 - 101 5-port 100 base- TX Endüstiyel Ethernet Switch, -40 / +70 C - 1
252 - 102 8-port 100 base- TX Endüstiyel Ethernet Switch, -40 / +70 C - 1
252 - 103 8-port 100 base- TX + 2-Slot 100BASE-FX Ethernet Switch,(Fiber/eth.) , -40 / +70 C - 1
252 - 303 8-post yönetilebilir, 100 base-TX + 2-Slot 1000BASE-SX/LX yada 100 base FX Endüstriyal Ethernet switch (Fiber / Eth.), -40 / +70 C - 1
252 - 1305 8-post yönetilebilir, 1000 base-TX + 4-Slot 1000BASE-SX/LX Endüstriyal Ethernet switch (Fiber / Eth.), Yedekli 12 60V güç girişi, web tabanlı, Ring yedeklemeli, -40 / +70 C - 1
252 - 111 5-port 100 base- TX Endüstiyel Ethernet Switch, ekonamik seri, -40 / +70 C - 1
252 - 112 8-port 100 base- TX Endüstiyel Ethernet Switch, ekonamik seri, -40 / +70 C - 1
852 - 1102 8-port 1000 base- TX Endüstiyel Ethernet Switch, -40 / +70 C - 1
852 - 1106 16-port 1000 base- TX Endüstiyel Ethernet Switch, -40 / +70 C - 1
852 - 1111 Gigabit 5-port 1000 base-TX Endüstriyal Ethernet Switch, -40 / +70 C - 1
852 - 1112 Gigabit 5-port 1000 base-TX Endüstriyal Ethernet Switch, -40 / +70 C - 1
852 - 201 / 040 - 002 SFP modül 30: 1310nm, 3,3V 100base-FX single-mode LC, 2 km -40 / +70 C - 1
852 - 201 / 107 - 030 SFP modül 30: 1310nm, 3,3V 100base-FX single-mode LC, 30 km -40 / +70 C - 1
852 - 1200 SFP modül 30: 850nm, 1000base-SX multi-mode LC, DDM, -40 / +85 C , 0.55 km - 1
852 - 1210 SFP modül 30: 1310nm, 1000base-LX single-mode LC, DDM, -40 / +85 C , 10 km - 1
852 - 1280 SFP modül 30: 1550nm, 1000base-zX single-mode LC, DDM, -40 / +85 C , 80 km - 1